SJEZDOVÉ LYŽOVÁNÍ > Lyže sjezdové > Lyže sjezdové pánské > PURSUIT 700 TI

ROSSIGNOL PURSUIT 700 TI

  

ROSSIGNOL PURSUIT 700 TI - varianty

Délka lyže Cena pro Vás Dostupnost
Kdy zboží dostanu?
 
170 cm14 793 Kč
Centrální sklad0 ks
Prodejna Chabry1 ks
Kdy zboží dostanu?
Obvyklá cena:19 990,- Kč
Ušetříte5 197,- Kč = 26%
ID produktu: 4117

Popis

Zcela nové Pursuit 700 Ti jsou carvingová mašina nabitá koňskou silou, přesností a adrenalinem pro rychlé jízdy na tvrdém svahu pro technicky zručné jezdce. Profil ze závodních lyží Power Turn Rocker a nová špička Prop Tip posouvá těžiště blíž ke svahu, poskytuje rychlý začátek oblouku a výbušnou energii při obloucích za hranicí pádu. World Cup technologie Prop Tech poskytuje přizpůsobivý torzní flex, čímž lépe absorbuje změny terénů, poskytuje prvotřídní přenos energie a kvalitnější kontakt hrany se svahem. Šířka pod vázáním 73 mm zaručuje rychlé přehraňování, titanal v konstrukci dodává lyžím sílu, stabilitu a plynulé vedení v obloucích na tvrdých rychlých svazích.

TECHNOLOGIE

Prop Tech

Na základě nového rádiusu předepsaného FIS vznikla Prop Tech technologie. Vrchní zpevňovací vrstva ze zicralu má na špičce podélné zářezy, aby se zvýšil přenos energie a kontrola nad lyžemi. Díky technologii Prop Tech je špička lyží pružnější a přizpůsobivější při vjezdu do oblouku. Tím, že je pružnost na špičce vyšší, nepřenáší se kroucení lyže až pod vázání, ale naopak zlepšuje grip na hraně ve střední části lyže.

Power Turn Rocker

90 % průhybu lyže tvoří tradiční průhyb, který dodává lyžím energii, stejně jako vynikajíci cit pro terén a držení na hraně v oblouku. Zbývajících 10 % tvoří nízký rocker průhyb na špičce. Vjezd do oblouku je jednodušší a kontrolovatelnější.

Oversized Sidecut

Oversized přináší výhody agresivního vykrojení carvingových lyží kombinovaného se šířkou středu lyže současnosti. Agresivni rozměry konců lyží poskytují výrazné držení na hraně během oblouku, sílu a přesnost. Širší střed lyže zvyšuje stabilitu a jednoduchý přechod z oblouku do dalšího oblouku. Kombinace velkého vykrojení s dnešní šířkou středu lyže poskytuje ten pravý pocit na hraně a neslýchanou stabilitu.

Minicap Sandwich

Sendvičová konstrukce s dřevěným jádrem, skleněnými vlákny a se zpevněnou vrchní vrstvou je odolnější proti poškození a zlomení. Bočnice jsou nakloněné o 30°, čímž zvyšují svižnost lyží, redukují celkovou hmotnost lyží a zlepšují hranění.

Titanal

Skleněná vlákna kombinovaná s titanalovou vrstvou poskytují více energie, grip a mnohem vyšší přesnost v obloucích.

Parametry

ZnačkaROSSIGNOL
Sezona 2015/2016
Délka lyže 163 cm//170 cm//177 cm//184 cm
Typ lyžaře Sportovní
Typ sjezdovky upravená
Lyže včetně vázání Ano
Vázání AXIUM 120 TPI2 B80 BLK YEL (RCDB031)
Typ jádra lyže Dřevěné jádro
Délky a rádius 14 m (170 cm)
Rádius lyže Krátký (10 - 14m)
Šířka lyže pod vázáním 64 – 75 mm
Vázání do 120kg
Kategorie lyží Obří slalom (upravená trvdá sjezdovka)
Vykrojení lyže 127 - 73 - 109 mm
Záruka2 roky
Doba dodání1-3 dny
Žádný příspěvek nebyl dosud zadán
Přidat příspěvek do diskuze
Nadpis příspěvku
Jméno autora příspěvku
diskuze_captchacaptcha
Opište kód z obrázku
Text příspěvku 
Prodejna Dolní Chabry

VseProLyze.cz
Osecká 713/5
184 00 Praha 8 – Dolní Chabry
chabry@bikeprodejna.cz 602 35 53 35 Parkování zdarma pro naše zákazníky

BikeProdejna.cz VseProLyze.cz ServisNaLyze.cz Prodejna Ski servis Obchodní podmínky Kontakt vytvořilo intencio s.r.o. © 2018 BikeProdejna.cz